Розміри:
Висота - 11 см
Ширина - 20 см
Товщина - 3 см
Оригінальний гаманець фірми TAILIAN має приємну текстуру що імітує натуральну шкіру.
Відмінна якість матеріалів та фурнітури.
Тип застібки основного відділу - блискавка, а додаткового - кнопки.
Гаманець дуже зручний і місткий та дуже функціональний, має величезну кількість відділень для готівки та карток.
Доступний колір лише чорний
В комплекті додаткова петля, що кріпиться до гаманця щоб надіти її на руку та фірмова картонна коробочка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробочка




