Розміри:
Висота - 10 см
Ширина - 19 см
Товщина - 3,5 см
Оригінальний гаманець фірми Balisa має приємну зернисту текстуру та оригінальне тиснення у вигляді павича.
Відмінна якість матеріалів та фурнітури.
Тип застібки кнопка.
Гаманець дуже зручний і місткий та дуже функціональний, має величезну кількість відділень для готівки, карток та монет.
Всередині присутнє фірмове тиснення.
Доступні кольори, як на фото.
В комплекті фірмова картонна коробочка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробочка





