
Ніж багатофункціональний Grand Way 8074 RP1 (7 в 1)
300 ₴
- В наявності
- Код: 8074 RP1
- +380 (75) 354-95-53Менеджер
Модель 8074 RP є бюджетним варіантом складаного багатофункціонального ножа. При масі всього 140 грам і довжині у складеному стані приблизно 110 мм, він містить у собі наступний набір інструментів:
- ніж,
- шило,
- штопор,
- ложка,
- виделка,
- консервний ніж,
- відкривачка для пляшок.
Ніж виготовлений з нержавіючої сталі марки 420, практично не схильної до корозії. Накладки руків'я виконані із пластику.
Цей ніж простий, дешевий, доступний.
Так, він не годиться для виживання в умовах джунглів або тайги, але не померти з голоду туристу або людині у відрядженні він безперечно допоможе.
Вам вистачить просто не забути покласти цей невеликий ніж у свій рюкзак, портфель або бардачок, і проблему харчування та легкого ремонту можна вважати вирішеною. Принаймні, з розкриттям різноманітної тари та пакунків, нарізанням та вживанням їжі, точно питань не виникне. Будь-яка людина, якій доводилося проводити багато часу в дорозі, скаже вам, що це не так уже й мало.
| Виробник: | Гранд Вей |
|---|---|
| Вид ножа: | Багатофункціональний |
| Загальна довжина, мм: | 180 |
| Довжина леза, мм: | 68 |
| Довжина руків'я, мм: | 112 |
| Товщина леза, мм: | 2 |
| Ширина леза, мм: | 17 |
| Марка стали: | 420 |
| Твердість сталі, HRC: | 52-55 |
| Поверхня леза: | Дзеркальне полірування |
| Матеріал руків'я: | Пластик |
| Тип замку: | Сліпджоінт |
| Маса, г: | 140 |
| Кількість функцій: | 7 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Відкривачка для пляшок |
| Конфігурація | Ніж, Шило, Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ложка, Виделка |
| Кількість інструментів | 7 шт. |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 140 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 300 ₴




