
Сидіння туристичне (товщина 10 мм)
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 32-8
+380 (96) 354-95-53
Менеджер- +380 (75) 354-95-53Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сидіння туристичне 10 (360х305х10 мм)
Виконана з матеріалу Izolon Base (еластичного пінополіетилену)
Товщина: 10 мм
Сидушка туристична великої товщини має підвищену теплоізоляцію, відмінно підійде для байдарочників, човнярів, а також мисливців та туристів. Виготовлена як професіоналів, так любителів активного відпочинку. Комфортна для сидіння в екстремальних умовах, на твердих, холодних та вологих поверхнях.
Характеристики:
⁃ Висока щільність
⁃ Хороша теплоізоляція
⁃ Вологостійка
⁃ Стійка до препаратів дезінфекції
⁃ Довговічна
Характеристики:
- Виробник - Ізолон
- Країна виробник - Україна
- Довжина - 36 см
- Ширина - 30,5 см
- Товщина - 10 мм
- Щільність матеріалу - 25 кг/м3
- Колір - Сірий
- Кількість шарів - Одношарові
- Матеріал - Пінополіетилен
- Стан - Новий
- Тип килимка - Сидушка
Комплектація:
Сидіння з застібкою фастекс на гумці (колір гумки чорний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Сидушка |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 30.5 см |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




