Яскравий і хижий дизайн привертає увагу до моделі кишенькового ножа Grand Way 25444. Такий ніж стане прекрасним доповненням в арсеналі туриста, автомобіліста і любителя пікніків і відпочинку на відкритому повітрі. Все в туристичному ножі, починаючи від клинка і закінчуючи кінчиком руків'я, створено ефектно і функціонально.
Клинок кишенькового ножа Grand Way 25444 виготовлений зі сталі 420. Це бюджетний вид сталі з низьким вмістом вуглецю. Такий склад забезпечує твердість до 55 HRC, при цьому ударна в'язкість практично виключає відколи при випадкових ударах. До того ж цей матеріал неймовірно стійкий до корозії. Ніж може експлуатуватися в умовах високої вологості, поблизу водойм і зберігатися без попереднього очищення насухо. І при цьому не іржавіти. А твердості з головою вистачає для виконання рядових завдань. Поверхня леза покрита комбінованої обробкою - частина клинка пофарбована в чорний колір, а інша - піддалася сатинуванню. Поєднання матового металу і чорного забарвлення дуже стильно виглядає і створює трохи агресивний вид. Заточка клинка пряма універсальна. Підновити її можна за допомогою простих підручних засобів, з таким завданням впорається навіть недосвідчений користувач.
Механізм для фіксації клинка кишенькового ножа Grand Way 25444 - простий лінійний замок Liner Lock. Він стійкий до забруднень, може бути легко відрегульований при необхідності.
Руків'я туристичного ножа виконана також дуже стильно. На сталевих плашках розташовані полімерні накладки з текстурованою поверхнею. Для прихованого носіння передбачена однопозиційна сталева кліпса. Ніж можна носити на кишені або поясному ремені. Особливістю моделі Гранд Вей 25444 є оригінальний темлячний отвір, де вже є кольоровий страхувальний шнур. Його потрібно просто розгорнути перед використанням і закріпленням. А потім знову намотати на кріплення.
Характеристики
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Вид | Кишенькові |
| Тип | Складний |
| Матеріал клинка | 420 |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхня клинка | Антибликовое покрытие |
| Довжина клинка, мм | 95 |
| Товщина клинка, мм | 2.5 |
| Ширина клинка, мм | 30 |
| Довжина рукояті, мм | 120 |
| Наявність кліпси | Так |
| Асист | Так |
| Наявність чохла | Ні |
| Вага, г | 120 |
| Вид упаковки | Кольорова картонна упаковка |
| Примітка | * Ножі, які мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (утику) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Колір | Койот |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Основні атрибути | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Ніж |
| Кількість інструментів | 1 шт. |
| Довжина: | 215 мм |
- Ціна: 350 ₴





