Сумка має два відділення на блискавці.
Всередині тканинна підкладка.
Спереду вишито нитками зображення логотипу Puma.
Довжина ремінця регулюється.
Цупка тканина, що не буде намокати в дощ, позаду товстий шар сітки, що пом'якшує виріб збоку від тіла. Фурнітура та застібки якісні.
Розміри:
Довжина - 33 см
Ширина - 14 см
Товщина зверху - 6 см
Товщина внизу - 3 см
Всередині тканинна підкладка.
Спереду вишито нитками зображення логотипу Puma.
Довжина ремінця регулюється.
Цупка тканина, що не буде намокати в дощ, позаду товстий шар сітки, що пом'якшує виріб збоку від тіла. Фурнітура та застібки якісні.
Розміри:
Довжина - 33 см
Ширина - 14 см
Товщина зверху - 6 см
Товщина внизу - 3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 80 см |
| Довжина | 33 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 6 см |
| Об`єм | 2.7 л |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴




