Сучасний мультитул Grand Way 2237 буде чудовим супутником туриста, автомобіліста та просто любителя активного способу життя. Його широка функціональність, невеликі габарити та набір додаткових пристроїв роблять його справжньою міні-майстернею. Мульти інструмент виготовлений у вигляді повнорозмірних плоскогубців із кусачками та ребристим хватом для круглих предметів.
Додаткові пристрої включають:
• Клинок з гладкою заточкою;
• Прилад для очищення риби;
• Дві викрутки з рівним шліцем;
• Маленька викрутка хрестоподібна;
• Відкривачки консервні та для пляшок;
• Шило;
• Утримувач біт;
• Набір біт із 12 штук.
Для виготовлення використовується високовуглецева легована сталь 440С, стійка до корозії та механічних пошкоджень. Рукоятка виконана із сталі з накладками із міцного полімерного матеріалу. Для зберігання та зручного перенесення мультитула Гранд Вей 2237 передбачений текстильний чохол.
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Інструменти у комплекті | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Викрутка хрестоподібна, Викрутка плоска, Консервний ніж, Пляшна відкривалка, Біти (12шт), Шило, Рибочистка |
| Тип | Повнорозмірні |
| Довжина, мм | 180 |
| Вага, г | 270 |
| Кількість інструментів | 12 |
| Чохол у комплекті | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Відкривачка для пляшок, Викрутка, Ніж, Пасатижі |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Напилок, Пасатижі, Ніж, Викрутка, Шестигранний ключ, Викруткові біти, Шило, Штопор |
| Кількість інструментів | 23 шт. |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 2 мм |
| Вага | 270 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 900 ₴







