
Кемпінгова акумуляторна лампа з сонячною панеллю
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2008
- +380 (75) 354-95-53Менеджер
Кемпінгова акумуляторна лампа HP-2008 ідеально підходить для використання на природі. Завдяки вбудованій сонячній панелі, вона забезпечує автономне живлення та тривалу роботу. Світлодіодне освітлення гарантує яскраве світло за мінімального споживання енергії. Компактний та міцний корпус лампи дозволяє легко переносити її у рюкзаку. Лампа HP-2008 стане надійним супутником у будь-якому поході чи кемпінгу. Лампа має 3 режими світіння 25% світіння, 50% та 100%. Залежно від вибраного режиму, час роботи світильника може коливатися від 5 до 15 годин безперервної роботи.
Особливості:
Два способи живлення від сонячної батареї + USB: через сонячне заряджання або заряджання через USB;
Велика ємність акумулятора до 1200 мАг. Індикатор заряду;
Декілька режимів освітлення;
Блок живлення: на ліхтарі є USB-порт для підзарядки.
Підтримує адаптери постійного струму;
З гаком: так що ви можете повісити цей світильник намету на стропу/в кімнаті або взяти його з собою;
Широкий спектр застосування: дуже підходить для кемпінгу, роботи, риболовлі, вигулу собак, активного відпочинку та аварійного освітлення;
Клас водонепроникності IP65.
Характеристики:
Тип: Кемпінгова лампа
Країна виробник: Китай;
Особливості ліхтаря: Вологостійкий;
Режими ліхтаря: 3
Тип лампи: Світлодіодна;
Тип живлення: Акумулятор;
Тип ліхтаря: Підвісний;
Час роботи: 5+ годин (залежно від режиму використання)
Дальність світлового променя: 55 м;
Довжина: 20 см;
Матеріал: Пластик;
Потужність лампи: 20 Вт;
Акумулятор: 1200 мАг;
Напруга: 3.7 V;
Водонепроникність: IP65;
Колірна температура: 6500K;
Вага: 370 г.
Комплектація:
Акумуляторна кемпінгова лампа з вбудованою сонячною панеллю
Кабель для заряджання
Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Дальність світлового променя | 55 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі, Сонячні батареї, micro USB |
| Час роботи | 3 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Зарядка для телефону, Пилостійкий, Вбудований акумулятор, Індикатор заряду |
| Колір | Білий |
| Вага | 300 г |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Кріплення | Гачок |
| Колірна температура | 6000K |
| Ємність акумулятору | 1200 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
- Ціна: 600 ₴





