Розміри:
На шлейках є додаткова кишенька на блискавці.
Всередині рюкзака нашиті липучки, що дозволяють регулювати на скільки ви бажаєте розкрити рюкзак.
Спереду та зверху присутні світловідбиваючі елементи.
Зверху нашита посилена петля.
Спинка рюкзака пом'якшена.
- висота - 45 см
- ширина - 35 см
- глибина - 15 см
- відділення для ноутбука з гумками з боків для кріплення,
- відділення для телефону чи планшету з гумками з боків для кріплення,
- одне велике відділення через увесь рюкзак,
- три відкриті кишеньки, дві з яких на гумці та ще одна кишенька на блискавці.
На шлейках є додаткова кишенька на блискавці.
Всередині рюкзака нашиті липучки, що дозволяють регулювати на скільки ви бажаєте розкрити рюкзак.
Спереду та зверху присутні світловідбиваючі елементи.
Зверху нашита посилена петля.
Спинка рюкзака пом'якшена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | USB-роз'єм, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Лямки анатомічної форми, Сумісний з форматом А4, Кишеня для планшета |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 35 см |
| Кишені | Бічні |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴






