Розміри:
Висота - 47 см
Ширина - 35 см
Глибина - 17 см
Спереду дві кишені на блискавці,
По середині одне велике відділення,
Всередині є ще одне найбільше відділення в якому є додаткова кишенька.
З обох боків є сітчасті кишеньки для пляшки чи парасолі.
Спереду рюкзака є нашиті ряди нейлонових строп ( MOLLE ) - система кріплень для спорядження та рюкзаків, яка дозволяє прикріплювати різноманітні сумісні аксесуари. Також присутня пришита липучка під шеврон, та додатковий гумовий шеврон з написом SPORTS, при бажанні його можна легко зняти та замінити на будь-який інший шеврон.
Всередині рюкзака є тканинна підкладка.
Зверху є тканинна петля та посилена ручка.
Спинка пом'якшена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 25 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Чоловіча |
| Кількість лямок | 2 |
| Вага | 500 г |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 47 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴








