Розміри:
Висота - 10 см
Ширина - 19 см
Товщина - 3,5 см
Оригінальний гаманець фірми Balisa має приємну оксамитову текстуру та оригінальний дизайн у вигляді зміїного принту.
Відмінна якість матеріалів та фурнітури.
Тип застібки магніт.
Гаманець дуже зручний і місткий та дуже функціональний, має величезну кількість відділень для готівки, карток та монет.
Доступні кольори, як на фото.
В комплекті фірмова картонна коробочка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова картонна коробочка





