Розміри:
Висота - 9 см
Ширина - 19 см
Товщина - 4 см
Оригінальний гаманець фірми Pierre Loues має приємну гладку текстуру.
Відмінна якість матеріалів та фурнітури.
Тип застібки кнопка.
Гаманець дуже зручний і місткий та дуже функціональний, має величезну кількість відділень для готівки та карток.
В комплекті додаткова петля, що кріпиться до гаманця щоб надіти її на руку та картонна коробочка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pierre Loues |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробочка




