Багатофункціональний ніж 21105 — це цілий набір багатофункціонального використання. Насамперед він призначений для їжі в похідних умовах, але також може стати вашим помічником у різних механічних роботах. Частина елементів цього набору має додатковий функціонал, за допомогою якого ви можете щось викрутити або відкрутити. Що дуже зручно під час велоподорож і сплавів річкою.
Сам же набір, власне, крім ложки та вилки, має такі компоненти:
- Забезпечений великим клинком, який допоможе вам у створенні бутербродів і з чищенням фруктів-овочів.
- Невеликий ніж, що також є і відкривачкою для пляшок або консервів.
- Штопор для пляшок. Також він допоможе вам просвердлити щось неправильне, якщо свердла під рукою немає.
- Ложка та вилка, що є також простими мультитулами для відкручування шурупів і гайок. Розміри — компроміс між функціональністю й компактністю, а додаткові опції тільки в плюсу.
Усі металеві елементи набору 21105 виготовлені з неіржавкої сталі та ховаються в пластикову ручку, яка як сховище для них.
Особливості:
| Виробник: | Гранд Вей |
|---|---|
| Тип ножа: | Багатофункціональний |
| Загальна довжина, мм: | 233 |
| Довжина ручки, мм: | 143 |
| Твердість сталі, HRC: | 55-56 |
| Матеріал руків'я: | Пластик |
| Наявність кліпси: | немає |
| Наявність чохла: | так |
| Матеріал чохла: | Тканина |
| Кількість функцій: | 5 |
| Тип паковання: | картонна коробочка |
Примітка*
| *Ніжі, що мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (упора) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики кріміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих із ним виробів» |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Відкривачка для пляшок |
| Конфігурація | Ніж, Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ложка, Виделка |
| Кількість інструментів | 5 шт. |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 14 см |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
- Спосіб упаковки: В комплекті: - мультитул 5в1 - чохол з кордури з кріпленням - фірмова картонна коробка.


