Компактний і легкий складаний ніж 01668 B виробництва торгової марки Grand Way знайде своє місце в рюкзаку туриста, рибалки або стане повсякденним помічником в побуті. Клинок виготовлений з високоміцної нержавіючої сталі 8Cr13MoV. Введення до складу хрому, молібдену і ванадію роблять клинок виключно твердим, міцним і корозійностійким. Лезо довго підтримує гостроту ріжучого краю і не вимагає частої правки. Поверхня леза оброблена сатинуванням, в силу чого на ньому не видно сонячні відблиски і дрібні подряпини. Фіксує клинок в обраному положенні замок Liner Lock. Він має просту конструкцію, стійкий до забруднень, легко відкривається однією рукою за допомогою шпенька на клинку. Рукоять туристичного ножа Гранд Вей 01668 B виготовлена з використанням алюмінієвих накладок. Поверхня накладок має ребристі насічки. Поєднання чорних накладок і сатинованого больстеру виглядає дуже стильно і яскраво.
Особливості:
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Вид | Кишенькові |
| Тип | Складний |
| Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Довжина клинка, мм | 70 |
| Товщина клинка, мм | 2.4 |
| Ширина клинка, мм | 25 |
| Довжина рукояті, мм | 95 |
| Загальна довжина, мм | 165 |
| Матеріал рукоятки | Металл |
| Наявність кліпси | Так |
| Асист | Ні |
| Наявність чохла | Ні |
| Вага, г | 140 |
| Примітка | * Ножі, які мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (утику) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10 см |
| Колір | Сріблястий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 8Cr13Mov |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Заточка леза | Одностороння |
| Особливості | Металева кліпса |
| Вага ножа | 140 г |
| Довжина ножа | 165 мм |
| Довжина рукоятки | 95 мм |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 70 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Товщина леза | 2.4 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Ніж |
- Ціна: 650 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в фірмову картонну коробку. Габаритні розміри вказано з урахуванням коробки.




