Сучасний складаний ніж із клинком із високоякісної неіржавкої сталі, додатково легованої молібденом і ванадієм. Збалансований склад сталі марки8Cr13MoV забезпечує тривалу роботу без заточення, високу стійкість до іржі та високу міцність, а якісна заводська заточка клинків впевнене різання.
Хижий клинок ножа прекрасно заточений і загартований до59 HRC. Сталеві плашки колодки та масивна фурнітура, що скріпляє клинок і колодку у єдину жорстку конструкцію, роблять цей великий і елегантний ніж таким же міцним як і тактичні моделі. Відкрита конструкція колодки на гвинтах дає змогу легко регулювати ніж, ремонтувати та чистити.
Міцному складаному ножеві потрібен надійний замок — у цьому ножі це лінійний замок «Liner Lock», що добре себе зарекомендував. Замок надійний за своєї простоти, відпрацьований у виробництві та вкрай невибагливий. Суцільнометалева колодка цього ножа має величезну міцність. Її проста форма буде зручною для будь-якої руки, а шорстка металева поверхня може бути використана для гравіювання пам'ятних написів або дизайнерських зображень, навіть по чудовому покриттю. Саме покриття, нанесене на металеві деталі ножа, ще більше підвищує їхню стійкість до іржі та надає ножу неповторного колориту. Цей ніж не видасть себе випадковим відблиском і не буде помітним на спорядженні, що так важливо на полюванні та риболовлі, коли випадковий відблиск може злякати занадто обережну дичину, або відлякати рибу.
Невеликі упори не заважають під час носіння ножа, забезпечують впевнене захоплення за будь-яких умов і роблять використання ножа комфортним і безпечним. Шпеник на клинку, а також конструкція замку дають змогу відкривати та складати ніж однією рукою. Наявність кліпси забезпечує зручне постійне носіння ножа із собою. Чудова модель зі свіжим дизайном і чудовим розрізом. Великий і одночасно компактний, елегантний ніж для щоденного носіння, що буде корисним на риболовлі та полювання завдяки своїй непомітності. І нехай він малуватий для білування великої дичини, для такого ножа завжди знайдеться допоміжна робота, для збереження заточування обробного ножа.
Особливості:
- Складані
- 89
- 9
- 58-59
- Liner lock
- Анодована
- *Ножі з клинком завдовжки до 90 мм і/або завтовшки до 2.6 мм не належать до холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11.1 см |
| Колір | Хакі |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 8Cr13Mov |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Заточка леза | Одностороння |
| Особливості | Металева кліпса |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина рукоятки | 111 мм |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 22 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Ніж |
- Ціна: 600 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: - ніж, - картонна коробка. Габаритні розміри вказано з урахуванням коробки.



