Класичний складаний ніж Grand Way S-27 стане відмінним вибором для різних заходів – пікніка, туристичного відпочинку, риболовлі або полювання. А сучасне виконання роблять його відмінним кандидатом на роль кишенькового ножика. В якості матеріалу для клинка використана нержавіюча сталь 8Cr13MoV, легована молібденом і ванадієм. В силу чого матеріал стійкий до хімічних реагентів, бензо-масляним речовин, до корозії і достатньо гнучкий, щоб витримувати механічні пошкодження. Надійний і перевірений роками замок Axis Lock фіксує клинок ножа Гранд Вей S-27 в обраному положенні і робить роботу з інструментом безпечною. Конструкція на відкритих гвинтах спрощує процес догляду та очищення механізму. Руків'я з сучасного полімерного матеріалу на основі фенольних смол має відмінні експлуатаційні характеристики і гарантує тривалий термін користування.
Особливості:
Особливості:
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Вид | Кишенькові |
| Тип | Складний |
| Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замку | Axis Lock |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Довжина клинка, мм | 95 |
| Товщина клинка, мм | 3.5 |
| Ширина клинка, мм | 29 |
| Довжина рукояті, мм | 135 |
| Загальна довжина, мм | 230 |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Наявність кліпси | Так |
| Асист | Ні |
| Наявність чохла | Ні |
| Вага, г | 155 |
| Примітка | * Ножі, які мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (утику) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Колір | Зелений |
| Тип | Ніж |
| Основні | |
| Вага ножа | 155 г |
| Особливості | Металевий кліпс |
| Довжина ножа | 230 мм |
| Довжина ручки | 135 мм |
| Поверхня | Сатин |
| Призначення | Туризм |
| Твердість різального леза | 59 HRC |
| Матеріал леза | 8Cr13MoV |
| Матеріал ручки | G10 |
| Заточення леза | Однобічна |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: - ніж , - фірмова картонна коробка. Габаритні розміри вказано з урахуванням коробки.




