
Рюкзак Тактичний на 40 літрів штурмовий туристичний із системою MOLLE
750 ₴
- В наявності
- Код: 22-4-oliv
- +380 (75) 354-95-53Менеджер
Рюкзак тактичний - відмінний варіант для риболовлі, полювання, туризму та екстремальних видів відпочинку. Виготовлений із міцних вологозахисних синтетичних тканин. Ергономіка рюкзака та застосовувані матеріали дозволяють зберігати його форму незалежно від завантаження. Надійне та зручне кріплення ременів та лямок сприяє надійній фіксації рюкзака на тілі та комфортному його використанню.
Основне відділення відкривається на всю довжину і має відкриту глибоку кишеню. Друге глибоке відділення із зовнішньою врізною кишенею, по всій площі відділення; На передній поверхні рюкзака є Velcro-липучки для ідентифікаторів.
Об'єм рюкзака регулюється міцними бічними ременями, які замикаються на швидко роз'ємний замок типу «фастекс». Рюкзак оснащений системою M.O.L.L.E. для кріплення додаткових підсумків на бокових сторонах основного відділення, фронтальних кишенях та плечових лямках рюкзака. Також є система для фіксації за допомогою стрічок різного спорядження (дощовик, невеликий тент, куртка, килимок та інше) знизу рюкзака.
Характеристики:
- Розміри: 48 х 35 х 18 см;
- Загальний об'єм: до 40 л;
- Матеріал: нейлон 800D;
- Основне відділення відкривається всю довжину;
- Відкрита глибока кишеня в основному відділенні;
- Друге глибоке відділення із зовнішньою врізною кишенею по всій площі відділення;
- Velcro-липучки для ідентифікаторів на передній поверхні рюкзака;
- Поясний ремінь із швидко роз'ємним замком «фастекс»;
- Ручка для перенесення рюкзака зверху основного відділення.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 40 л |
| Особливості | Бічна стяжка, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Регульована система перенесення |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Нейлон |
| Вага | 0.9 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Виробник | L&L |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 18 см |
- Ціна: 750 ₴





