Сумка спортивна з вишитим логотипом фірми:
- Nike ( білими нитками )
- Nike ( чорними нитками )
Розміри:
Висота - 25 см
Ширина - 40 см
Глибина - 18 см
Спереду дві кишені на блискавці,
По середині одне велике відділення,
Позаду сумки ще одне відділення на блискавці.
Зверху дві тканинні ручки,
З обох боків сумки два кріплення для довгого тканинного ремінця на металевих карабінах.
Довгий тканинний ремінець входить в комплектацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Оксфорд |
| Форма | Нестандартна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 4 |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Розміри | |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴









