- Under Armour ( зелена сумка, білий логотип)
Висота - 25 см
Ширина - 45 см
Глибина - 15 см
Спереду кишеня на блискавці,
По середині одне велике відділення та маленька відкрита кишенька.
Зверху дві тканинні ручки,
З обох боків сумки два кріплення для довгого тканинного ремінця на металевих карабінах.
Довгий тканинний ремінець входить в комплектацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Виробник | Under Armour |
| Розміри | |
| Об`єм | 16 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


