Розміри:
Висота - 25 см
Ширина - 40 см
Глибина - 19 см
Спереду кишеня на блискавці,
По середині одне велике відділення та дві відкриті кишеньки.
Всередині якісна підкладка, ззовні міцна тканина, фурнітура та блискавки якісні.
Зверху дві тканинні ручки.
З обох боків сумки два кріплення для довгого тканинного ремінця на карабінах.
Позаду сумки є спеціально нашите кріплення на ручки валізи, що дозволяє використовувати дану сумку для як ручної поклажі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Розміри | |
| Об`єм | 19 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 19 см |
| Вага | 300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴







