Сумка спортивна.
Сумка спортивна з різними логотипами:
- Nike ( чорна сумка, чорний логотип )
- Nike ( чорна сумка, білий логотип )
Розміри:
Висота - 25 см
Ширина - 45 см
Глибина - 19 см
Спереду кишеня на блискавці,
По середині одне велике відділення.
Зверху дві тканинні ручки,
З обох боків сумки два кріплення для довгого тканинного ремінця на металевих карабінах.
Довгий тканинний ремінець входить в комплектацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Нестандартна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 19 см |
| Вага | 300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴






