Розміри:
Висота - 23 см
Ширина - 50 см
Глибина - 26 см
Всередині сумки яскраво-помаранчева тканинна підкладка.
Спереду одне відділення на липучці.
По середині одне велике відділення.
З одного боку сумки відділенні на блискавці для взуття,
З іншого боку сумки ще одне відділення на блискавці та тканинна петля, що дозволяє зручно тримати сумку іншим боком .
Зверху дві тканинні ручки та застібка - липучка
З обох боків сумки два кріплення для довгого тканинного ремінця на карабінах.
Довгий тканинний ремінець входить в комплектацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 0.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴









