Розміри:
Висота - 45 см
Ширина - 30 см
Глибина - 12 см
Спереду два відділення на блискавці,
Всередині ще одне велике відділення,
З обох сторін дві сітчасті кишеньки
Зверху ручка та петля
Спинка пом'якшена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 300 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴







