THE NORTH FACE Рюкзак для міста
Розміри:
Висота - 45 см
Ширина - 35 см
Глибина - 15 см
Всередині одне велике відділення,
Зверху тканинна петля
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Хакі |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 35 см |
| Вага | 300 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Виробник | The North Face |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴





