
Кемпінговий ліхтар Bailong 9699 сонячна панель
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21-8
+380 (96) 354-95-53
Менеджер- +380 (75) 354-95-53Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтарик кемпінговий 9699 — для використання в похідних умовах і не тільки. Це світлодіодна лампа, зі зручною ручкою, для перенесення або підвішування в наметі, над столом, над ганчіркою тощо. Ідеальний варіант автономного освітлення для походів, «дікого» відпочинку в наметах, риболовлі, пікніків, може використовуватися і на дачі, і в приватному будинку, і навіть у квартирі як резервне джерело світла. Крім того, від пристрою можна заряджати мобільний телефон або інші пристрої. На ліхтарі є сонячна панель, яка дає змогу заряджати пристрій від сонячних променів.
Характеристики:
Характеристики:
- Матеріал: пластик;
- 2 кольори світіння: теплий білий, білий;
- Довжина в складеному вигляді: 20 см;
- Довжина в розкладеному вигляді: 25 см;
- Ширина: 7.5 см;
- Вага ліхтаря-лампи: 410 г;
- Діаметр кріплення під болт 5 мм;
- Має сонячну батарею, вбудований акумулятор;
- Кабель для заряджання: 50 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bailong |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Дальність світлового променя | 1000 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Інтенсивний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі, Сонячні батареї |
| Час роботи | 5 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Вбудований акумулятор |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Кріплення | Гачок |
| Колірна температура | 5000K |
| Ємність акумулятору | 1600 мАг |
| Час заряду акумулятора | 10 годин |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴








