Характеристики
| Тип | Ліхтарі |
|---|---|
| Вид | Портативний |
| Призначення | Для кемпінга |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Джерело енергії | Акумулятор |
| Способи заряджання | USB |
| Фокусування променя | Немає |
| Оснащення | Сонячна батарея, гак для підвішування, з Power bank |
| Габарити | 180х100 мм |
| Додатково | Тип: світлодіодний ліхтарик Потужність: 5W Матеріал корпусу: пластик Акумулятор 18650 (знімний) Розмір ліхтаря: 180х100 мм Розмір сонячної панелі: 41х31 мм |
| Комплектація | ліхтар шнур USB - micro-USB |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі, Сонячні батареї, USB |
| Особливості ліхтаря | Зарядка для телефону, Змінний акумулятор |
| Колір | Сірий |
| Вага | 268 г |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 180 мм |
| Кріплення | Гачок |
| Колірна температура | 5000K |
| Ємність акумулятору | 18650 мАг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴








