
Ліхтар ручний HS-8029-7-a на сонячній батареї з usb для заряджання телефона LED лампа
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21-12
- +380 (75) 354-95-53Менеджер
Ліхтар ручний HS-8029 на сонячній батареї з usb для заряджання телефона LED лампа з 3 режимами освітлення
Це багатофункціональна лампа, яка підходить для кемпінгу на відкритому повітрі, нічній їзди, риболовлі, дослідження печер і багато чого іншого. Цей пристрій являє собою портативний ручний електричний ліхтар. У цьому ліхтарику джерелом світла є світлодіод (LED).
Цей пристрій має кілька цілей, включно з аварійним освітленням/ліхтариком, що перезаряджається і працює від акумулятора, який заряджається від сонячної батареї).
Світлодіодні лампи також можна використовувати для освітлення приміщення в разі вимкнення електрики. Потужні світлодіоди білого кольору забезпечують яскравість, достатню для читання, приготування їжі або виконання різного типу робіт. Використання сонячної панелі для підзаряджання акумулятора дасть Вам можливість використовувати його впродовж усього походу або подорожі.
Переносний ліхтар має три джерела освітлення, вбудований акумулятор (виконує функцію освітлення), сонячну панель, кабель для підзаряджання мобільних телефонів та інших MicroUSB пристроїв. З таким ліхтарем, вам точно не буде нудно на природі.
Характеристики
Вихід USB: 5V/1A
Ємність акумулятора: 9000 MAh
Потужність ліхтаря: 3 Вт
Матеріал: ABS пластик
Вихідна потужність сонячної панелі: 3 Вт.
Максимальний струм сонячної панелі: 0,34 А
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі, Сонячні батареї, USB |
| Час роботи | 3 годин |
| Особливості ліхтаря | Зарядка для телефону, Вбудований акумулятор |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 300 г |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 76 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Кріплення | Універсальне |
| Колірна температура | 5000K |
| Ємність акумулятору | 9000 мАг |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
- Ціна: 500 ₴





