
Переносний акумуляторний ліхтар 3в1 із сонячною панеллю LED лампа ліхтарик Power Bank CCLAMP CL-039
450 ₴
- В наявності
- Код: 21-16
- +380 (75) 354-95-53Менеджер
CL-039 — автономний та екологічний комплект для організації освітлення в умовах, якщо немає електроенергії.
CClamp CL-039 — акумуляторний ліхтар, який завжди знадобиться, коли немає світла. До комплекту з ліхтарем входить сонячна панель. Виготовлений із якісних матеріалів, що робить термін експлуатації довгим.
Несіть світло туди, де воно вам потрібне!
CClamp CL-039 — акумуляторний ліхтар, який завжди знадобиться, коли немає світла. До комплекту з ліхтарем входить сонячна панель, додаткові аксесуари: гнучка маленька лампа LED і підвісна лампа на кабелі. Усі вони живляться від основного ліхтаря. Також є можливість використовувати в режимі Power Bank
Характеристики:
- 3 Вт основна лампа ліхтарика
- Приблизна автономність до 4 годин
- Розрахунковий час заряджання від 8 до 10 годин
- Розміри панелі 13 х 7,5 х 1 см
- Розміри ліхтаря 16 х 10 х 4,4 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cclamp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Дальність світлового променя | 300 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі, Сонячні батареї, USB |
| Час роботи | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Вага | 300 г |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Кріплення | Універсальне |
| Колірна температура | 5000K |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
- Ціна: 450 ₴




