
Годинник тактичний багатофункціональний Skmei 1358 Black/Olive
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1358
- +380 (75) 354-95-53Менеджер
Багатофункціональний годинник Skmei 1358 Олива
Годинник з широким функціоналом Skmei 1358. Дана модель стане незамінним помічником людям, які ведуть активний спосіб життя, які люблять походи в гори, також чудово підійдуть для військових. Унікальні функції, якими володіє годинник Skmei 1358 стануть в нагоді не тільки людям, які займаються екстремальними видами спорту, наприклад такі як: стрибок з парашутом, а й стануть незамінним помічником в повсякденному житті. Годинники зможуть показати Вам значення атмосферного тиску, також покажуть температуру повітря. Відстежуючи показання годин можна заздалегідь передбачити погіршення стану здоров'я, і грамотно розподілити свою навантаження в даний час.
Skmei 1358 годинник тактичний мультифункціональний оснащується міцним витривалим корпусом, який виготовлений з полікарбонату + ободок з міцної нержавіючої сталі. Скло з органічного полікарбонату, яке без проблем протистоїть появі подряпин і відколів. Водостійкість 3 АТМ.
Функції годинника Скмеі 1358:
- Альтиметр (Висотомір)
- Барометричний тиск
- Відображення погоди
- Термометр
- Компас
- 3D-крокомір
- Пам'ять 3D-крокоміра за попередні 7 днів
- Підрахунок калорій
- Підрахунок пройденої відстані
- Секундомір
- Таймер
- Два будильники
- LED-підсвітка
- Календар
- Можливість вибору режиму зі звуком і без
- Регулювання яскравості дисплея
- Метроном для підтримки ритму бігу
- Формат часу 12/24
- Подвійний час
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Протиударні | Так |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Хакі |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація року, Другий часовий пояс |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку, Термометр, Компас, Альтиметр, Глибиномір, Крокомір, Пульсометр, Барометр, Попередження про темп тренування, Лічильник калорій |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник, Включення/вимикання звуку кнопок, Вбудована пам'ять, Компас |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Загальна довжина | 30 мм |
| Вага | 76 г |
- Ціна: 1 200 ₴








