Сумка спортивна Lonsdale
Розміри:
Висота - 25 см
Ширина - 47 см
Глибина - 22 см
По середині одне велике відділення.
З одного боку сумки є додаткове відділення на блискавці.
Всередині якісна підкладка, ззовні міцна тканина, фурнітура та блискавки якісні.
Зверху дві тканинні ручки та застібка - липучка
З обох боків сумки два кріплення для довгого тканинного ремінця на карабінах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для чоловіків |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Виробник | Lonsdale |
| Розміри | |
| Об`єм | 25 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






