Стильний складаний ніж 6687 W виробництва компанії Grand Way за своїми зовнішніми даними і конструкцією нагадує італійський стилет. Тільки відкриття відбувається не автоматично, а при використанні хвостовика клинка, який виступає над руків'я при закритому клинку. При натисканні на плавник пружина плавно відкриває клинок. Такий ніж зручно носити в кишені щодня або ж застосовувати в активному відпочинку або туристичних вилазках.
Загострений клинок виконаний зі сталі 440 С. Це сучасна ножова сталь з тривалим ресурсом експлуатації. Введення до складу легуючих добавок обумовлює відмінну міцність і твердість клинка. Якісна заводська заточка гарантує впевнений різ, а ріжуча кромка довго не втрачає своєї гостроти. Форма клинка прекрасно підходить для виконання повсякденних завдань. У відкритому положенні клинок фіксується за допомогою лінійного замку Liner Lock. Це простий і надійний механізм, перевірений часом. Він не боїться забруднень і при необхідності легко очищається і регулюється.
Руків'я кишенькового ножа Гранд Вей 6687 W виконана в поєднанні металу і деревини. Масивні навершя і больстер захищають торці руків'я від відколів і пошкоджень. Накладки з деревини мають текстуровану поверхню і приємні на дотик. Від псування і проникнення вологи матеріал захищає просочення антисептиками і гідрофобізаторами. Упори біля основи руків'я і невелике розширення до кінця сприяють безпечній роботі і протистоять зісковзуванню.
Для прихованого носіння, закріплення в кишені брюк або на похідній екіпіровці передбачена сталева кліпса. 6687 W стане відмінним придбанням для поціновувачів якісної продукції.
Характеристики
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Вид | Кишенькові |
| Тип | Складний |
| Матеріал клинка | 440C |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замку | Liner lock (Assisted lock) |
| Поверхня клинка | Mirror Polish |
| Довжина клинка, мм | 100 |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Ширина клинка, мм | 15 |
| Довжина рукояті, мм | 130 |
| Наявність кліпси | Так |
| Наявність чохла | Ні |
| Вага, г | 125 |
| Вид упаковки | Кольорова картонна упаковка |
| Примітка | * Ножі, які мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (утику) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 125 г |
| Основні атрибути | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 220 мм |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 450 ₴




