Кишеньковий ніж Grand Way WK 06116 - це чергова новинка від однойменної торгової марки, що увійшла до серії ножів для щоденного носіння. Сьогодні спостерігається тенденція підвищення попиту на ножі EDC-призначення, оскільки широко поширена культура активного відпочинку, кемпінгу і туризму. Все більше людей вважають за краще проводити час на відкритому повітрі, а у відпочинку їм сприяє використання якісного і стильного клинка. Кишеньковий ніж Grand Way WK 06116 - саме та модель, яка оптимізує відпочинок і позбавить питань про нарізання матеріалів будь-якої твердості або щільності.
Клинок складного ножа Grand Way WK 06116 - це чергова варіація на тему класичного кліп-поінт. Ріжуча край заточений рівно для роботи з різними матеріалами. Рівний спуск на обуху сприяє кращій міцності і дозволяє легше проникати в матеріали при здійсненні колючих дій. Як матеріал клинка використовується сталь 5Cr15MoV. Твердість сталі на рівні 56-57 одиниць за шкалою Роквелла свідчить про хороші міцнісні показники, а також про здатність досить довго підтримувати гостроту ріжучого краю навіть при постійному і частому використанні. Лезо оброблено методом Black Stonewash. Матова поверхня менш схильна до подряпин, забруднень і не відблискує на сонячних променях. Також ця обробка додає матеріалу підвищену стійкість до іржавіння і міцність при контакті з агресивними середовищами.
У робочий стан ніж наводиться швидко шляхом натискання на виступ-плавець. У ролі замку використовується класичний лайнер-лок, доповнений ассистом, що дозволяє відкрити ніж однією рукою. До того ж цей механізм не боїться забруднень і може бути відрегульований при необхідності.
Руків'я кишенькового ножа Grand Way WK 06116 виконана зі сталі. А для кращої хваткості передбачена накладка з полімерного матеріалу також чорного кольору. Укупі з ергономічною формою, наявністю підпальцевих виїмок і упорів, ніж має хорошу рельєфну текстуру, що дозволяє легко відкрити його як незахищеною рукою, так і в рукавичках. На кінці руків'я передбачено отвір для кріплення темляка. Приховане носіння забезпечується наявністю сталевої кліпси.
Характеристики
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Вид | Кишенькові |
| Тип | Складний |
| Матеріал клинка | 420 |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Довжина клинка, мм | 100 |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Ширина клинка, мм | 22 |
| Довжина рукояті, мм | 125 |
| Загальна довжина, мм | 225 |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Наявність кліпси | Ні |
| Наявність чохла | Ні |
| Вага, г | 84 |
| Вид упаковки | Кольорова картонна упаковка |
| Примітка | * Ножі, які мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (утику) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 12.5 см |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 84 г |
| Основні атрибути | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина: | 225 мм |
- Ціна: 450 ₴




