Рибальський ніж 24045 U від відомого бренду Grand Way оцінять не тільки рибалки. Його широка функціональність і висока якість роблять його відмінним супутником туриста, любителя активного відпочинку або помічником у вирішенні побутових завдань. Клинок кліп-пойнт органічно поєднує в собі колючі і ріжучі здатності. Таке лезо може бути застосовано для оброблення та нарізання продуктів. Сталь клинка 440 С характеризується відмінними антикорозійними здібностями, тверда, виключно довго підтримує гостроту ріжучої кромки. Руків'я універсального ножа Гранд Вей 24045 U виготовлена з пластикового каркасу, вкритого еластроном. Вигнута форма відмінно лягає в руку і комфортна при тривалому використанні. Ніж комплектується зануреними пластиковими піхвами з дренажними отворами для зливу води.
Характеристики
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Вид | Рибацькі |
| Тип | Нескладний |
| Матеріал клинка | 440C |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Поверхня клинка | Mirror Polish |
| Довжина клинка, мм | 100 |
| Товщина клинка, мм | 2.8 |
| Ширина клинка, мм | 20 |
| Довжина рукояті, мм | 130 |
| Загальна довжина, мм | 230 |
| Матеріал рукоятки | Эластрон |
| Наявність кліпси | Ні |
| Вага, г | 100 |
| Наявність чохла | Так |
| Вид упаковки | Кольорова картонна упаковка |
| Примітка | * Ножі, які мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (утику) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 23 см |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 100 г |
| Основні атрибути | |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина: | 230 мм |
| Висота | 28 мм |
- Ціна: 450 ₴






