Легкий і практичний складаний ніж E-06 виробництва торгової марки Grand Way відрізняється практичністю та функціональністю. Клинок зручний для щоденного використання і може виконувати ряд господарсько-побутових, підсобних і ремонтних робіт. Клинок ножа Гранд Вей Е-06 виконаний з високовуглецевої сталі 8Cr13MoV. Лезо наділене одночасно високою твердістю і гнучкістю для роботи з різними видами матеріалів. Гладка заточка сприяє гарній проникаючій здатності і дозволяє здійснювати точний різ. Відпрацьований лінійний механізм Liner Lock забезпечує надійний стопор клинка в потрібному положенні. А його відкрита конструкція дозволить регулювати ніж. Руків'я виготовлена зі сталевих лайнерів, скріплених гвинтами і накладок з авіаційного алюмінію. Сталева однопозиційна кліпса забезпечує комфортне і непомітне носіння ножа з собою.
Характеристики
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Вид | Кишенькові |
| Тип | Складний |
| Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Твердість сталі, HRC | 58-59 |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Довжина клинка, мм | 70 |
| Товщина клинка, мм | 2.4 |
| Ширина клинка, мм | 23 |
| Довжина руків'я, мм | 90 |
| Загальна довжина, мм | 160 |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Так |
| Асист | Ні |
| Наявність чохла | Ні |
| Вага, г | 80 |
| Вид упаковки | Кольорова картонна упаковка |
| Примітка | * Ножі, які мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (утику) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9 см |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 80 г |
| Основні атрибути | |
| Висота | 0.5 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина: | 160 мм |
- Ціна: 400 ₴




