Складаний ніж 0924 A від торгової марки Grand Way буде відмінним доповненням в екіпіровці туриста, рибалки, мисливця, дачника і просто любителя активного способу життя. Клинок досить довгий, виготовлений зі сталі 420. Це відпрацьована в виробництві сталь бюджетного сегмента з невисоким вмістом вуглецю, стійка до корозії і високою гнучкістю. Рівна заточка дозволяє працювати з різними видами матеріалів і здійснювати точні й рівні надрізи. Поверхню леза сатиновано - на ньому не помітні сліди від пальців, дрібні подряпини і сонячні відблиски. За фіксацію клинка в розкритому положенні відповідає простий і надійний важельний механізм Back Lock. Він легкий в обслуговуванні і не боїться забруднень. Рукоять туристичного ножа Гранд Вей 0924 А виготовлена з стабілізованої деревини. Торці захищені від пошкодження сталевим больстером і навершям. В якості додаткової страховки при роботі є отвір для кріплення темляка.
Характеристики
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Вид | Кишенькові |
| Тип | Складний |
| Матеріал клинка | 420 |
| Твердість сталі, HRC | 53-56 |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Довжина клинка, мм | 100 |
| Товщина клинка, мм | 2.7 |
| Ширина клинка, мм | 21 |
| Довжина рукояті, мм | 125 |
| Загальна довжина, мм | 225 |
| Матеріал рукоятки | Металл, Дерево |
| Наявність кліпси | Ні |
| Асист | Ні |
| Наявність чохла | Ні |
| Вага, г | 128 |
| Вид упаковки | Кольорова картонна упаковка |
| Примітка | * Ножі, які мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (утику) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Колір | Коричневий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 128 г |
| Основні атрибути | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина: | 225 мм |
- Ціна: 500 ₴





