Компанія Гранд Вей — український бренд, який своєю продуктивністю й різноманітністю моделей невпинно тішить поціновувачів ножової продукції. Широкий асортимент складних ножів, фічісів, рибальських і мисливських моделей ножів надасть унікальний вибір для найвимогливішого ножена. Також Grand Way спеціалізується на вузькопрофільних моделях — тактичних, тичкових, метальних ножах, балісонгах і керамібітах. А вибір сувенірної продукції, сюрикена та мультитулів дасть змогу підібрати виріб на всі випадки життя.
Ніж швейцарський Grand Way 2022 — універсальна модель для різноманітної сфери застосування. Насамперед до моделі привертає увагу її яскравий дизайн і стильне оформлення. Ніж не просто буде корисним помічником, але також вигідно доповнить образ. Модель кишенькового ножа Grand Way 2022 містить набір функцій, корисний під час пікніка, автопрогулянки, на дачі, так і практично в будь-якій життєвій ситуації. Усього в ножі передбачено 12 додаткових інструментів. Для виготовлення використовується сталь 420 з великим запасом корозійної стійкості. До набору девайсів входять:
• Клинок із рівною крайкою;
• Пила;
• Консервна відкривачка;
• Ножиці;
• Відкривачка ля пляшок;
• Напилок;
• Викрутка хрещата (Філліпс);
• Штопор;
• Шило;
• Шило канапа з отвором для протягування нитки;
• Кріпильне кільце.
Кишеньковий ніж Grand Way 2022 — незамінний інструмент, який не займе багато місця в кишені або рюкзаку, вигідно розміститься на зв'язці ключів і за потреби завжди виявиться під рукою. Модель доповнюється тканинним чохлом для збереження зовнішнього вигляду та зручності зберігання.
Характеристики
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Тип | Армійські |
| Тип | Складний |
| Матеріал клинка | 420 |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замка | Slip-joint |
| Поверхня клинка | Mirror Polish |
| Довжина клинка, мм | 60 |
| Довжина клинка, мм | 1.8 |
| Ширина клинка, мм | 12 |
| Довжина колодки, мм | 95 |
| Загальна довжина, мм | 155 |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Наявність кліпси | Немає |
| Наявність чохла | Так |
| Інструменти в комплекті | Клинок, Консервний ніж, Темно-зелена відкривачка, викрутка з плоским шліцом, Ножиці, Пила, Риболовний інструмент, Викрутка кресоподібна, штопор, шило, Манікюрний інструмент, Скореневий інструмент |
| Вага, г | 138 |
| Тип паковання | Кольорова картонна коробка |
| Примітка |
* Ножі, які мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (утика) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих із нею виробів».
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Відкривачка для пляшок, Викрутка, Ніж |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Пилка для нігтів, Напилок, Пила по дереву, Ніж, Викрутка, Шило, Штопор |
| Кількість інструментів | 11 шт. |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 2 мм |
| Вага | 138 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 500 ₴



