Мультитул 4044 – легка та компактна модель у сучасному дизайні. Накладки «під карбон» відмінно поєднуються з нержавіючою сталлю і надають інструменту сучасний стильний вигляд. У складеному стані мультитул займає так мало місця, що може легко поміститися в кишені джинсів або куртки. А вже в сумці чи бардачку вони зовсім не займе місця. Якщо ви не маєте зайвих вільних об'ємів для перенесення речей, але мати під рукою інструмент здається вам корисною ідеєю - мультитул 4044 відмінне рішення для вас.
Тим більше, що до його набору входять:
- Пасатижі. Губки пасатижів звужені. Це такі собі пасатижі-круглогубці, зручні для захоплення та маніпуляції дрібними предметами. Все-таки цей мультитул не відрізняється масивністю, і така робота є його головним призначенням.
- Ножовий клиночок.
- Відкривачка для консервних банок.
- Дві шліцеві викрутки (велика та мала).
- Напильник.
- Пила.
- Відкривачка для пляшок.
- Хрестова викрутка.
У комплекті з мультитулом йде поясний чохол із щільної тканини із застібкою-кнопкою.
Grand Way 4044 буде вашим надійним помічником, який полегшить вам безліч дрібних (і не дуже) повсякденних робіт.
| Виробник: | Grand Way |
|---|---|
| Вид ножа: | Мультитул |
| Загальна довжина, мм: | 110 |
| Довжина леза, мм: | 40 |
| Довжина рукояті, мм: | 70 |
| Товщина леза, мм: | 1.3 |
| Ширина леза, мм: | 9 |
| Марка стали: | 420 |
| Твердість сталі, HRC: | 52-55 |
| Поверхня леза: | Mirror Polish |
| Товщина рукояті, мм: | 18 |
| Матеріал рукоятки: | алюміній, Пластик |
| Наявність чохла: | так |
| Матеріал чохла: | Кордура |
| Маса, г: | 93 |
| Кількість функцій: | 12 |
| Вид упаковки: | кольорова картонна коробка |
| Додаткова інформація: | Функціонал: плоскогубці, кусачки, ніж, плоска викрутка 3шт, напилок, манікюрний інструмент, пила, хрестова викрутка, консервний ніж, пляшкова відкривачка |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Відкривачка для пляшок, Викрутка, Ніж, Пасатижі |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Пилка для нігтів, Напилок, Пасатижі, Ніж, Викрутка, Лінійка, Шило |
| Кількість інструментів | 11 шт. |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 93 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 7 см |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴






