Дуже компактний і при цьому функціональний набір виживання, що включає ряд корисних, а за певних умов, і незамінних елементів:
- невеликий мультитул із вбудованим ліхтариком;
- кресало – фероцерієвий стрижень із зручною ручкою;
- металевий свисток, що має функцію герметичної капсули (добра для сірників, мінімального, рибальського тощо подібного набору);
- пила-струна, з кільцями-карабінчиками на кінцях. Працює сама по собі, а при натягуванні його на міцну гнучку гілку перетворює їх разом на цілком зручну лучкову пилку;
- сталевий мінітул формату картки, частково дублюючий функції звичайного мультитула, своєрідний запасний варіант при його втраті;
- компас, хоч і брелокового типу, проте зовсім не марний.
Набір простий, базовий, частково і примітивний для надважких умов виживання в дикому середовищі, може, і не підходить. Однак є тим випадком, коли краще, ніж нічого, гарний у звичайних походах і як база, приклад для відштовхування, при збиранні більш багатозадачного та надійного комплекту виживальника
Набір для виживання 22015-SOS стане в нагоді як досвідченим, так і початківцям туристам, рибалкам, мисливцям та іншим любителям відпочинку на природі.
| Виробник: | Гранд Вей |
|---|---|
| Маса, г: | 195 |
| Вид упаковки: | Металева коробка |
| Додаткова інформація: | Склад набору: кресало, свисток-капсула, мультитул з ліхтариком, струнна пилка, компас, «візитка»-мінітул. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Пасатижі, Ліхтар, Гайковий ключ, Брелок, Викрутка, Відкривачка для пляшок |
| Конфігурація | Пасатижі, Ніж, Викрутка, Гайковий ключ, Лінійка, Шило, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Ліхтарик, Компас |
| Кількість інструментів | 20 шт. |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 195 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9.5 см |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



