Мультитул Grand Way 21 в 1 (16045) - корисний набір інструментів в стильній упаковці. Яскраве оформлення відразу привертає до себе увагу і дозволяє негайно відшукати девайс на будь-якій поверхні. Руків'я з алюмінію і прогумованого пластику надійно вкривають в собі великий перелік приладів, що дозволяють виконувати 21 функцію. При вазі всього лише в 305 г мультитул Гранд Вей 16045 стає буквально незамінною підмогою при багатьох ситуаціях.
Мультитул Grand Way 21 в 1 (16045) оформлений у вигляді повнорозмірних плоскогубців, які є основним інструментом в наборі. В його руків'ї розташовані:
• Кусачки;
• Напилок;
• Шило;
• Пила;
• Відкривачка для пляшок;
• Викрутка хрестоподібна;
• Викрутка з плоским шліцом;
• Ніж для консервів;
• бітотримач;
• Набір біт 10 шт;
• Клинок з рівним заточуванням.
Всі девайси виготовлені зі сталі 420, що має прекрасні антикорозійні здібності, а також відмінну ударну в'язкість. Відпрацьована у виробництві сталь дозволяє створити якісний і при цьому бюджетний продукт. Інструменти з такого матеріалу можна використовувати з різними видами навантажень, а клинок і інші ріжучі пристосування дуже легко заточити при використанні підручних засобів.
Модель мультитула Grand Way 21 в 1 комплектується тканинним чохлом для захисту інструменту від забруднень і псування. У ньому є шлевка для протягування в поясний ремінь, щоб мультитул завжди був під рукою.
Характеристики:
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Інструменти в комплекті | Пасатижі, Кусачки, Напилок, Шило, Пила, Темно-зелена відкривачка, Хрестова викрутка, Плоска викрутка, Консервний ніж, Ніж, Бітотримач, Біти 10 шт. |
| Тип | Повнорозмірні |
| Довжина, мм | 165 |
| Вага, г | 305 |
| Кількість інструментів | 21 |
| Чохол в комплекті | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Відкривачка для пляшок, Викрутка, Ніж, Пасатижі |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Напилок, Пасатижі, Кусачки, Ніж, Викрутка, Шестигранний ключ, Викруткові біти, Шило |
| Кількість інструментів | 21 шт. |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 305 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 950 ₴



