
Сидіння туристичне (товщина 20 мм)
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 32-1
+380 (96) 354-95-53
Менеджер- +380 (75) 354-95-53Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сидіння туристичне 20 (350х265х20 мм)
Виконана з матеріалу Izolon Base (еластичного пінополіетилену)
Товщина: 20 мм
Сидушка туристична великої товщини має підвищену теплоізоляцію, відмінно підійде для байдарочників, човнярів, а також мисливців та туристів. Виготовлена як професіоналів, так любителів активного відпочинку. Комфортна для сидіння в екстремальних умовах, на твердих, холодних та вологих поверхнях.
Характеристики:
⁃ Висока щільність
⁃ Хороша теплоізоляція
⁃ Вологостійка
⁃ Стійка до препаратів дезінфекції
⁃ Довговічна
Характеристики:
- Виробник - Ізолон
- Країна виробник - Україна
- Довжина - 35 см
- Ширина - 26.5 см
- Товщина - 20 мм
- Щільність матеріалу - 25 кг/м3
- Колір - Сірий
- Кількість шарів - Двошарові
- Матеріал - Пінополіетилен
- Стан - Новий
- Тип килимка - Сидушка
Комплектація:
Сидіння з застібкою фастекс на гумці (колір гумки чорний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Сидушка |
| Матеріал | Ізолон |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 26.5 см |
| Товщина | 20 мм |
| Щільність матеріалу | 25 кг/м3 |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴




