Ніж складаний Grand Way, WK 06068 – це бюджетна модель на всі випадки життя. Насамперед такий меч стане прекрасним помічником на кожен день. Невеликі габарити та вага, гарний функціонал та привабливий зовнішній вигляд роблять модель 06068 незамінним EDC-фолдером.
Клинок кишенькового ножа Grand Way, WK 06068 виконаний із хромистої нержавіючої сталі з відмінними споживчими характеристиками. Лезо безпосередньо з коробки заточене та готове до роботи. Ріжуча кромка пряма та підходить для роботи з більшістю видів матеріалів, придатна для здійснення тонкого та точного різання. Загострений кінець зручний для виконання проколів та випаровування. Досить високий рівень твердості дозволяє рідко заточувати лезо навіть за частого використання. Довжина клинка 85 мм, що цілком достатньо для повсякденних робіт. Лезо оброблено чорним стоунвошем. Така поверхня не боїться дрібних подряпин, менш схильна до забруднень і має більш високий рівень стійкості до утворення оксидних плям або іржі. Клинок фіксується у відкритому положенні за допомогою надійного лінійного механізму Back Lock. Він безпечний у роботі та виключає мимовільне закриття леза.
Складаний ніж Grand Way, WK 06068 укомплектований руків'я зі скловолокна з гладкою поверхнею. Матеріал має неймовірну міцність до зовнішніх факторів впливу, а також не холодить руку на морозі. Модель легко утримується в руці, щільно заповнює долоню будь-якого розміру і має зручні габарити.
Характеристики:
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Вид | Кишенькові |
| Тип | Складаний |
| Матеріал клинка | 5Cr15MoV |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Тип замку | Back Lock |
| Поверхня клинка | Black stonewash |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Товщина клинка, мм | 2.8 |
| Ширина клинка, мм | 30 |
| Довжина рукояті, мм | 115 |
| Наявність кліпси | Так |
| Наявність чохла | Ні |
| Вага, г | 80 |
| Вид упаковки | Кольорова картонна коробка |
| Примітка | *Ножі, що мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (упору) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 80 г |
| Основні атрибути | |
| Ширина | 30 мм |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Ніж |
| Кількість інструментів | 1 шт. |
| Довжина: | 200 мм |
| Висота | 5 мм |
- Ціна: 400 ₴





