Функціональний складаний ніж E-26 виробництва ТМ Grand Way – це модель, розрахована на активного споживача. Характеризується зручною конструкцією і увагою до деталей. Розробниками Гранд Вей в якості матеріалу для виготовлення клинка обрана нержавіюча легована сталь 440А. Цей матеріал показує відмінні зносостійкі здібності, добре протистоїть корозії, твердий і міцний. Поверхня леза має додатковий захисний оксидний шар. Пряме заточування дає можливість робити максимально точні надрізи. Для фіксації клинка у відкритому положенні використовується замок Liner Lock. Його надійність перевірена часом, він не боїться бруду і легко очищається у разі такої необхідності. Руків'я туристичного ножа Гранд Вей Е-26 виконана з полімерного матеріалу з камуфляжним забарвленням.
Характеристики
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Вид | Кишенькові |
| Тип | Складний |
| Матеріал клинка | 440A |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхня клинка | Black Oxide |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Товщина клинка, мм | 2.8 |
| Ширина клинка, мм | 25 |
| Довжина рукояті, мм | 110 |
| Наявність кліпси | Так |
| Асист | Ні |
| Наявність чохла | Ні |
| Вага, г | 135 |
| Вид упаковки | Кольорова картонна упаковка |
| Примітка | * Ножі, які мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (утику) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 135 г |
| Основні атрибути | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Конфігурація | Ніж |
| Кількість інструментів | 1 шт. |
| Довжина: | 200 мм |
- Ціна: 650 ₴






