
Складний стілець для риболовлі з сумкою, 60×35×26см, до 110 кг, Зелений
750 ₴
- В наявності
- Код: 36253
+380 (96) 354-95-53
Менеджер- +380 (75) 354-95-53Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Складний стілець – це універсальний аксесуар для тих, хто любить активний відпочинок на природі. Міцний каркас дозволяє стільцю витримувати навантаження до 110 кг, що забезпечує комфорт і надійність навіть для дорослих. Вбудована сумка додає зручності, маючи ізольоване відділення, яке допомагає зберігати продукти і напої свіжими під час пікніків чи риболовлі.
Завдяки компактному та легкому дизайну розкладний стілець легко переносити та зберігати вдома або в автомобілі. Його можна швидко розкласти та скласти, що робить стілець складний ідеальним для кемпінгу, риболовлі, пікніків чи відпочинку на дачі. Стильний вигляд стільця гармонійно вписується в природний ландшафт, додаючи естетики вашому відпочинку.
Переваги:
- Висока міцність
- Легкість у транспортуванні
- Швидке розкладання
- Вбудована сумка
- Ергономічний дизайн
- Універсальність використання
- Не займає багато місця
Характеристики:
- Тип: стільчик розкладний / стілець рибальський
- Колір: зелений, мультикам
- Максимально навантаження: 110 кг
- Особливості: сумка під сидінням
- Складна конструкція: так
- Матеріал каркасу (опор): метал
- Матеріал сидіння: поліестер
- Вид: стільчик для риболовлі
- Розмір стільця:
- Висота стільця з урахуванням спинки: 60 см
- Ширина стільця: 35 см
- Глибина сидіння: 26 см
- Розмір сумки:
- висота 25 см
- довжина 25 см
- ширина 17 см
Комплектація:
- Стілець для пікніка
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 350 мм |
| Глибина стільця | 260 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

