Дуже приємний на дотик місткий рюкзак, має три відділення на блискавці, всередині найбільшого відділення є додаткова кишенька на блискавці, по боках рюкзака є дві відкриті кишеньки для парасолі чи пляшки води.
Розміри:
Висота - 35 см
Ширина - 30 см
Глибина - 15 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Вага | 450 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴






