Рюкзак міський з підключенням павербанку
Розміри:
Висота - 48 см
Ширина - 38 см
Глибина - 12 см
Спереду дві кишеньки на блискавці,
Посередині два окремих великих відділення,
Всередині одне велике відділення, одне відділення під ноутбук з фіксатором та кабелем для павербанку
Міцна тканина та якісна фурнітура
Спинка пом'якшена
Зверху посилена ручка та тканинна петля
Спереду присутній логотип бренду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, USB-роз'єм, Кишеня для планшета, Лямки анатомічної форми, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 38 см |
| Вага | 450 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴





