Сумка має два відділення на блискавці.
Всередині тканинна підкладка.
Спереду вишито нитками зображення логотипу Adidas.
Довжина ремінця регулюється.
Спереду еко шкіра, що не буде намокати в дощ, позаду товстий шар сітки, що пом'якшує виріб збоку від тіла. Фурнітура та застібки якісні.
Розміри:
Довжина - 33 см
Ширина - 14 см
Глибина - 4 см
Всередині тканинна підкладка.
Спереду вишито нитками зображення логотипу Adidas.
Довжина ремінця регулюється.
Спереду еко шкіра, що не буде намокати в дощ, позаду товстий шар сітки, що пом'якшує виріб збоку від тіла. Фурнітура та застібки якісні.
Розміри:
Довжина - 33 см
Ширина - 14 см
Глибина - 4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 100 см |
| Довжина | 33 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 4 см |
| Об`єм | 1.8 л |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴




