Сумка має одне велике відділення та одне меншого розміру на блискавках. Всередині великого відділу знаходиться ще одне відділення на блискавці меншого розміру та дві відкриті кишеньки.
Всередині тканинна підкладка.
Спереду прогумоване зображення логотипу Puma.
На звороті бананки товстий шар сітки, що пом'якшує виріб збоку від тіла.
Довжина ремінця регулюється.
Тканина гладка, що дозволяє стікати дощу та не намокати. Блискавки та фурнітура якісні.
Розміри:
Довжина - 34 см
Ширина - 18 см
Товщина зверху - 5 см
Товщина внизу - 2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 3 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Синій |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 80 см |
| Довжина | 34 см |
| Висота | 18 см |
| Товщина | 5 см |
| Об`єм | 3 л |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




