Сумка має два відділення на блискавці.
Всередині тканинна підкладка.
Спереду зображення логотипу Adidas.
Довжина ремінця регулюється.
Тканина гладка, що дозволяє стікати дощу та не намокати.
Розміри:
Довжина - 35 см
Ширина - 15 см
Товщина зверху - 6 см
Товщина внизу - 2 см
Всередині тканинна підкладка.
Спереду зображення логотипу Adidas.
Довжина ремінця регулюється.
Тканина гладка, що дозволяє стікати дощу та не намокати.
Розміри:
Довжина - 35 см
Ширина - 15 см
Товщина зверху - 6 см
Товщина внизу - 2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 80 см |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 15 см |
| Товщина | 6 см |
| Об`єм | 3 л |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴




