Сумка має чотири окремих відділення на блискавці, різного розміру.
Всередині тканинна підкладка.
Спереду зображення логотипу.
Довжина ремінця регулюється.
Спереду присутні світловідбивні елементи.
Тканина цупка, що не буде намокати в дощ. Фурнітура та застібки якісні.
Розміри:
Довжина - 35 см
Ширина - 16 см
Товщина зверху - 8 см
Товщина внизу - 4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Плащівка |
| Кількість відділень | 4 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 80 см |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 16 см |
| Товщина | 8 см |
| Об`єм | 4.5 л |
| Вага | 180 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




