Сумка має два відділення на блискавці.
Всередині тканинна підкладка.
Спереду зображення логотипуThe North Face.
Довжина ремінця регулюється.
Розміри:
Довжина - 32 см
Ширина - 13 см
Глибина - 4 см
Всередині тканинна підкладка.
Спереду зображення логотипуThe North Face.
Довжина ремінця регулюється.
Розміри:
Довжина - 32 см
Ширина - 13 см
Глибина - 4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 100 см |
| Довжина | 32 см |
| Висота | 13 см |
| Товщина | 4 см |
| Об`єм | 1.6 л |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Підкладка | Так |
| Виробник | The North Face |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴




